פורסם על ידי פולו קלאסיק | יולי - 20 - 2012 | אין תגובות

אחת לתקופה אנו מחליטים לארוז את מטלטלנו ולנסוע לחופשה מחוץ לגבולות הארץ. חופשה כזו יכולה להיות באווירה רגועה, וכל מטרתה היא בשביל לנוח כל היום וליהנות מהשקט המוצע או חופשה הכוללת בתוכה טיולים ומסעות אשר ישנו את אופיו של הנופש מקצה לקצה. תיק נסיעות הינו מצרך חובה בכל סוג של נופש, אך יש צורך כמובן להתאים אותו לאופי של הטיול. אם לדוגמה נראה מבצע מזוודות ונקנה אחת, אך בסופו של דבר נעשה מסעות וטיולים רגליים ולא נהיה כל היום במלון, תיק נסיעות כזה יהפוך את הנופש לסיוט מתמשך. מזוודות במבצע ניתן למצוא במקומות רבים אך כדאי שנחשוב לפני קנייה כזו כדי שלא נצטער על כך.

איך בוחרים תיק?

אם כן, כפי שציינו אם נראה מודעה "מבצע מזוודות" ונתפתה לקנות אחת ואחר כך נחליט שאופי הטיול הינו יותר מסעות רגליים ופחות מנוחה, לא יהיה לנו מה לעשות עם תיק נסיעות כזה, ולכן קודם כל כדאי שנהיה החלטיים בקשר לאופי הטיול. אם החלטנו שהאופי של הטיול הוא רגלי אנו חייבים למצוא תיק נסיעות נוח מספיק בשביל שלא נסיים את הטיול עם כאבי גב וכאבי ברכיים. בנוסף, חשוב לבדוק שתיק כזה מתאים למימדי הגוף שלנו, מטייל נמוך שייקח תיק גבוה מידי לא יוכל לשמור על שיווי משקל לאורך זמן רב.

"מבצע מזוודות" – איך לא נופלים

בחלק מחנויות התיקים ניתן לראות אחת לתקופה שלטי "מבצע מזוודות" ובכדי שלא נתפתה ונקנה מוצר שאין לנו צורך בו לטיול, אנו צריכים לשים לב למספר דברים. קודם כל כפי שציינו לוודא שאכן תיק נסיעות כזה מתאים לאופי החופשה שלנו, בנוסף, לוודא שאנו לא סתם מתפתים מכיוון שאלו מזוודות במבצע, אלא שאכן הגודל של המזוודות הללו מתאים לצרכים שלנו. מזוודה שתתברר כקטנה ושאינה משמשת למטרה שלה, זולה ככל שתהיה, תהיה מיותרת וההוצאה הכספית תהיה ללא שום תמורה ותגרור אחריה אכזבה גדולה ומפח נפש גדול וצורך להוציא סכום כסף נוסף בשביל לקנות תיק שאכן יתאים לנו.